«Лесь і Партнери»

Виконавче провадження

Юристи з виконавчого провадження займаються питаннями виконання судових рішень. Суд видає позивачу виконавчий лист. З цим підтвердженням фінансових зобов’язань відповідача він має звернутися до служби судових приставів, щоб одержати виплати від боржника.

Коли виконання затягується, юрист допоможе не лише відстояти свої права, а й отримати від боржника чи приставів компенсацію за збитки. Фахівці з виконавчого провадження мають право проаналізувати фінансове становище та ліквідне майно боржника та стягнути заборгованість по виконавчому листу самостійно. У разі ризику визнання боргу безнадійним юрист може обговорити з боржником умови мирової угоди.

Для людини, проти якої відкрито виконавче провадження, допомога юриста також потрібна. Адвокат захистить його від неправомірних дій судових приставів, допоможе оскаржити рішення суду, якщо для цього знайдуться підстави, або знайде підстави для банкрутства.

Державні виконавці мають право застосовувати заходи примусового виконання, передбачені законом, у тому числі:

Представництво у виконавчому провадженні має ряд переваг перед самостійним захистом інтересів у виконавчому провадженні. Представник має досвід і знання у сфері виконавчого провадження, що дозволяє йому більш ефективно захищати інтереси особи, яку він представляє. Крім того, представник має право на безкоштовний доступ до матеріалів виконавчого провадження, що дає йому можливість повною мірою обізнатися з обставинами справи. Тому звертайтесь до адвоката у виконавчому провадженні

Юрист захистить Ваші інтереси в суді, доб’ється призупинення, перенесення або перегляду Вашої справи. Під час конфіскації майна адвокат допоможе у тому, щоб найважливіші речі залишилися при Вас. Після того, як Ви розплатилися з усіма кредиторами, виконавче провадження має бути припинено, а всі обмеження з пересування зняті. Участь адвоката представника у виконавчому провадженні – це грамотна робота з приставами та захист Ваших інтересів.