«Лесь і Партнери»

Сімейні справи

Сімейні суперечки відрізняються від інших правовідносин тим, що стосуються майже кожного з нас. Сімейна суперечка це не лише про юридичні моменти, це, як правило, про цінність та мораль. Не має значення питання підлягає розгляду: розлучення, підписання шлюбного договору, поділ майна у шлюбі чи після розлучення, визначення порядку спілкування з дітьми, стягнення аліментів.

Сімейний адвокат крім надання юридичних послуг має бути і психологом, адже будь-яка сімейна суперечка не має емоції та переживання клієнта.

Під сімейним адвокатом слід розуміти юриста, який добре розуміється на сімейному законодавстві, має право займатися адвокатською діяльністю та значний досвід у категорії сімейних справ.

Саме сімейні суперечки є одними із найпоширеніших справ у цивільному праві. Фахівці у цій категорії можуть назвати себе по-різному: сімейні адвокати, юристи у сімейних справах, адвокати у сімейних справах тощо. Проте, від їхньої назви суть не змінюється. Це люди, здатні допомогти вам вирішити будь-які проблеми, що виникають у сімейних справах.

Основні питання, з якими звертаються до адвоката по сімейних справах:

Юристи у сімейних справах виконують різний обсяг робіт, розробляють індивідуальну стратегію з урахуванням специфіки та складності спору. Знайти такого фахівця, який зможе врегулювати суперечку у досудовому порядку та відстояти інтереси клієнта, не порушивши права другої сторони, ви зможете у нашій компанії.

У нас працюють адвокати з великим досвідом, які багаторазово брали участь у вирішенні сімейних справ різної складності та завжди працюють до досягнення бажаного результату. Щоб проконсультуватися з адвокатом, зателефонуйте або напишіть онлайн. Можливий виїзд юриста на територію клієнта.