«Лесь і Партнери»

Спадкові справи

Адвокат по спадковим справам – це фахівець, який допомагає клієнтам вирішувати правові питання, пов’язані зі спадщиною. Він надає широкий спектр послуг, починаючи від консультацій з питань спадщини, складання заповітів та вирішення спорів між спадкоємцями.

Один із основних видів послуг адвоката по спадковим справам – це юридична консультація. Адвокат допомагає клієнтам зрозуміти їхні права та обов’язки щодо спадщини, а також пояснює їм усі нюанси закону.
Інша важлива послуга – складання заповіту. Адвокат допомагає клієнтам скласти заповіт, який відповідатиме їхнім бажанням та побажанням, а також убереже від можливих суперечок між спадкоємцями.

Адвокат по спадковим справам також займається вирішенням суперечок між спадкоємцями. Він допомагає клієнтам захистити свої права та інтереси у разі виникнення конфліктів та суперечок.

Крім того, адвокат по спадковим  справам може представляти інтереси клієнта у суді. Він надає правову підтримку у всіх етапах судового процесу, починаючи від підготовки та подання позовної заяви до захисту інтересів клієнта в суді.

Таким чином, адвокат по спадковим справам надає комплексні послуги, пов’язані зі спадщиною. Він допомагає клієнтам вирішувати будь-які правові питання, пов’язані зі спадщиною, та захищає їхні інтереси у будь-яких ситуаціях.

Найбільш поширені послуги наших адвокатів зі спадкових справ:
Спадкування за законом відбувається за чергами:

Допомога юриста з питань спадщини може бути потрібна у всіх ситуаціях, пов’язаних із спадкуванням – від вступу в право власності щодо спадкування до спорів, що виникають з іншими претендентами на спадкову масу.

Спадкові справи ускладнюються тим, що строки набуття спадщини, згідно з нормами законодавства, обмежені. У зв’язку з цим звертатися до адвоката у спадкових справах слід негайно.

Необхідно знати свої права, щоб розуміти, на що ви претендуєте як спадкоємець і в яку чергу, на яку частку спадщини, що залишилася після Вашого близького родича, чоловіка чи спадкодавця. Тільки досвідчений адвокат у спадкових справах допоможе Вам зорієнтуватися у питанні.