«Лесь і Партнери»

Цивільне право

Цивільне право одна із найбільших розділів юриспруденції. Воно регулює практично всі сфери взаємодії між фізичними та юридичними особами. Зіткнувшись із необхідністю відстоювати свої права та перспективою судової суперечки, людина без професійної освіти ризикує упустити важливі деталі та зробити серйозні помилки при захисті своїх інтересів. Щоб уникнути втрат часу та фінансів, скористайтесь послугами адвоката у цивільних справах. Досвідчений фахівець добре орієнтується у нюансах юридичних норм, відстежує зміни у законодавстві, наводить переконливі аргументи для підтвердження своєї позиції. 

Для регулювання цивільних правовідносин розроблено певні розділи прав: сімейне, житлове, трудове, земельне, спадкове, страхове. Кожен з них має свою специфіку, тому наші адвокати поглиблено займаються кожною сферою  цивільного права. Ми допоможемо вирішити ваше питання шляхом досудового врегулювання або відстоїмо ваші інтереси у судовому засіданні.

Послуги адвоката по цивільним справам:

Без знання законодавчих норм і правозастосовної практики, що склалася, відстоювати свої інтереси досить важко. Наші юристи можуть діяти від вашого імені та представляти вас у різних інстанціях. Вони досягнуть якнайшвидшого порушення справи, візьмуть він збирання всіх доказів, підготують необхідні документи, візьмуть участь у судових засіданнях. Допомога такого фахівця буде корисною при вирішенні майнових, сімейних, трудових, житлових, спадкових та інших суперечок. 

Вам не доведеться витрачати свій час на вивчення ЦК та інших законів. Підтримка кваліфікованого адвоката значно збільшує шанси на ухвалення судового рішення на вашу користь.

Таким чином, звернення до адвоката в цивільному процесі – це не просто витрати на юридичні послуги, але і інвестиція у вашу перемогу у будь-якому судовому процесі.