«Лесь і Партнери»

Адвокат по ДТП

Результатом будь-якої дорожньо-транспортної пригоди можуть стати суперечки, вирішення яких забирає багато часу та грошей.

Природно, людині, далекій від юриспруденції, часто не вистачає знань для того, щоб вирішити питання, що виникли в правовому полі.

Практично в такій ситуації водій часто є незахищеним від недобросовісних представників органів державної влади чи протиправних дій третіх осіб, внаслідок чого ризикує бути ошуканим або зазнати великих матеріальних втрат.

Для того, щоб чітко знати свої права та грамотно відстояти власні інтереси, необхідно звернутися до знаючої людини зі спеціальною освітою. Саме такими фахівцями є авто адвокати нашої компанії.

Найбільш поширені послуги, які може надати автоадвокат:
Приклади допомоги автоадвоката при скоєні ДТП:
Якщо ви є потерпілим в ДТП:
Якщо ви є винуватцем ДТП:

Якщо ви зіткнулися з ситуацією, де були порушені ваші права як власника транспортного засобу, досвідчені юристи нашої компанії допоможуть відновити справедливість.

Маючи пристойний досвід і великі знання, ми впораємося з будь-якою проблемою, що виникла внаслідок ДТП. Автоадвокати Адвокатського бюро “Лесь і Партнери”допоможуть в суперечках з автосалонами, страховими компаніями. Ми маємо дієві механізми перешкоджання позбавленню водійських прав або сприяти поверненню водійського посвідчення.

Найчастіше наші автоадвокати вирішують питання ще на етапі досудової взаємодії. У тих ситуаціях, коли це не вдається через об’єктивні причини, ми готові відстоювати інтереси своїх клієнтів у суді.