«Лесь і Партнери»

Кримінальне право

Адвокати кримінального права та захисту бізнесу адвокатського бюро «Лесь і Партнери», надають представництво та захист для фізичних та юридичних осіб у кримінальних провадженнях.

Наше представництво, правова допомога та захист поширюються на всі етапи кримінального процесу. Включаючи досудове розслідування, судовий розгляд, апеляційне та касаційне оскарження, а також під час проведення слідчих-розшукових дій, таких як допит, обшук, повернення арештованого майна та відшкодування матеріальної або моральної шкоди.

Якщо проводиться кримінальне провадження, то адвокат по кримінальним справам часто стає необхідним як свідкам, так і потерпілим. Під час проведення слідчих заходів та судового процесу на вас може бути здійснений серйозний тиск з боку підсудного, а також осіб, що діють в його інтересах.

Що швидше обвинувачений зв’яжеться з кваліфікованим адвокатом з кримінальних питань, тим більше шансів на позитивний результат – правову допомогу у кримінальній справі необхідно отримати обов’язково та негайно.

Послуги адвоката по кримінальним справам:
Типи кримінальних справ: